O gabinecie

z wami od 35 lat!

Sopata Stomatologia

Od ponad 35 lat nieprzerwanie oferujemy Państwu usługi stomatologiczne. Dokładamy wszelkich starań, by były na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów ceniących sobie fachową obsługę, komfort oraz nowoczesność.
Wszyscy lekarze pracujący w Sopata Stomatologia mogą pochwalić się licznymi certyfikatami, ciągłym doskonaleniem zawodowym oraz uczestnictwem w licznych kursach i kongresach na całym świecie, podnosząc stale swoje umiejętności.
Wnętrze gabinetów zaprojektowane jest według najnowszych trendów w stomatologii, oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt.
Najwyższej jakości materiały z których korzystamy oraz stała współpraca z najlepszymi laboratoriami protetycznymi z całej Polski, umożliwia nam uzyskanie trwałego efektu leczenia, w pełni satysfakcjonując każdego pacjenta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dlaczego my?

Profesjonalny zespół lekarzy

Zapewniamy stabilną opiekę stomatologiczną pod nadzorem tych samych lekarzy, bez zmian kadrowych.

Najnowsze metody leczenia

Setki przebytych szkoleń oraz nowoczesny sprzęt dają gwarancję najwyższej jakości usług.

Skuteczna Endodoncja

W naszych gabinetach pracujemy wg najwyższych standardów zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego (ESE), których członkami są nasi lekarze.

Estetyczna protetyka

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi pracowniami protetycznymi w kraju.

rodzinna atmosfera

Zespół Sopata Stomatologia

Jesteśmy zgranym zespołem lekarzy różnych dziedzin stomatologii, którzy wspólnie łączą swoje siły w celu zapewnienia naszym Pacjentom kompleksowego leczenia.

Prywatnie jesteśmy rodziną, dlatego w naszym gabinecie zapewniamy prawdziwie ciepłą i rodzinną atmosferę, w której Pacjent i jego potrzeby są na pierwszym miejscu.

Nasz gabinet

Zapraszamy

Zapraszamy do naszego gabinetu w Zatorze, gdzie zapewniamy Pacjentom specjalistyczną i wszechstronną opiekę stomatologiczną.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy